Veľká letná súťaž

Veľká letná súťaž

Mená výhercov nájdete v tomto videu zo žrebovania.

Výhercov budeme kontaktovať mailom a výhru odošleme v čo najkratšom čase.
Ostatní nemusia zúfať, už teraz pripravujeme novú súťaž.
Audio.sk – Nakupujte s istotou…

Pripravili sme pre Vás súťaž, kde môžete vyhrať až 4 ceny! Ide o najpredávanejšie produkty v našej ponuke a hodnota cien spolu prekročila hranicu 1000,- euro. Pre zapojenie do súťaže stačí odpovedať na jednoduchú otázku! Do súťaže sa môžete zapojiť od 6.6.2017 do 6.7.2017.

1.Cena:

360fly HD

Kamera 360fly Vám ponúka jednoduchú a nevšednú možnosť zdieľať zážitky s Vašou rodinou, priateľmi a fanúšikmi. Nahrávanie, upravovanie a zdieľanie plne interaktívneho 360° videa nikdy nebolo jednoduchšie! Pre sociálne siete, ktoré ešte nepodporujú 360° videá, je tu mód 16:9 a panoramatické fotografie.

2.Cena:

Magnat LZR 980

High-End slúchadlá vyvunuté v spolupráci s dizajnovou dielňou Pininfarina. Nemecká technológia a taliansky dizajn. Použité materiály najvyššej kvality

3.Cena:

MAC Audio Soundbar 1000

Okrem dvoch analógových vstupov a jedného digitálneho audio vstupu podporuje Soundbar 1000 aj bezdrôtové prehrávanie zvuku cez Bluetooth z akéhokoľvek kompatibilného zariadenia.

4.Cena:

Wavemaster Cube Mini

bezdrôtovým prenosom pomocou Bluetooth funkcie. Wawemaster CUBE Mini je mimoriadne kompaktný, vysoko kvalitný stereo reproduktorový systém 2.0 s integrovaným zosilňovačom, ktorý s vynikajúcou jasnosťou umožňuje streamovanie hudby produktami podporujúcimi funkciu Bluetooth ako napríklad smartfóny, notebooky alebo tablety.

Súťaž bude prebiehať 30 dní, po ktorích budú na tejto stránke vyhlásený výhercovia súťaže. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť kontaktné údaje.

Táto súťaž bola ukončená.

Pravidlá súťaže:

  • Organizátor súťaže je portál audio.sk v spolupráci so spoločnosťou Audio International Slovakia, ktorá venovala ceny do súťaže.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
  • Súťaž začína 6. júna 2017 a končí 6. júla 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Ceny sú štyri – 360fly HD, Magnat LZR 980, Mac Audio Soundbar 1000, Wavemaster CUBE mini. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke audio.sk.
  • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
  • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií audio.sk.