KLIPSCH The Nines Walnut

Kód: THENINESW
Neohodnotené
Značka: Klipsch
€1 889
Skladom do 10 dní
Zážitok z výnimočnej série Klipsch Heritage Wireless The Nines - reproduktory so vstavaným zosilňovačom. Tieto reproduktory zlučujú trvalý dizajnový odkaz Paula W. Klipscha s modernými technológiami. S HDMI-ARC kompatibilitou si užite bezproblémovú integráciu s TV pomocou priloženého kábla. Zlepšite svoj zvuk s nádherným dizajnom a výkonom The Nines.

CENA ZA SET

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

HDMI-ARC
Použitím HDMI-ARC si môžete užívať The Nines s vaším televízorom bez potreby ďalších káblov alebo diaľkových ovládačov. To všetko pomocou priloženého HDMI kábla.

VEĽKOLEPÝ DIZAJN
Inkorporovaním luxusných materiálov, ako je skutočná drevená dyha, prepínače a otočné ovládače, séria aktívnych zvukových systémov Klipsch Heritage Wireless zlučuje akustiku a klasický dizajnový odkaz Paula W. Klipscha s najnovšími dostupnými technológiami dneška.

ZAŽITE PRAVÚ HIGH FIDELITY - BEZ POTREBY ZOSILŇOVAČA
Aktívne monitory The Nines poskytujú plným zvukom, pričom nezaberajú veľa miesta, vďaka zabudovanému zosilňovaču, ktorý je špeciálne navrhnutý pre tieto vysokovýkonné reproduktory, maximalizujúci výstup a kvalitu zvuku.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ ZOSILNENIA
The Nines zahŕňajú jednotlivé ultra-nízkohlukové zosilňovače, ktoré sú špeciálne navrhnuté na maximalizáciu výkonu systému a elimináciu potreby externého zosilňovača. Inžinieri svetovej triedy z Klipschu vybrali a doladili komponenty tak, aby boli absolútne dokonalou zhodou, čo robí systém neuveriteľne pohlcujúcim a kompletným. The Nines sú tiež "bi-amped", čo vedie k zlepšenej čistote a výstupu.

PRECÍZNY, ČISTÝ A VYSOKO ÚČINNÝ ZVUK, VLASTNÝ KLIPSCH

The Nines majú 1" titánové výškové reproduktory s Tractrix® nátrubkom. Technológia, ktorá bola hnacou silou úžasne presných akustík Klipsch. Každý monitor má tiež 8.0"reproduktor a je vybavený portom pre zvýraznený basov.

NAJUNIVERZÁLNEJŠIE REPRODUKTORY NA SVETE

Nech už pripájate gramofón, televízor, počítač alebo smartfón, The Nines ponúkajú riešenie. The Nines sú vybavené integrovaným gramofónovým predzosilňovačom, Bluetooth® 5, HDMI-ARC, digitálnym optickým, analógovým RCA a USB vstupmi, ktoré vám umožnia užívať si vynikajúci stereo zvuk z krásneho aktívneho stereo systému.

DYNAMICKÁ BASS EQ
Keďže ľudské ucho vníma frekvencie rôzne s rôznymi hlasitosťami, The Nines budú dynamicky prispôsobovať schopnosti ucha počuť nižšie frekvencie. Obvykle dostupná iba u audio/video prijímačov, dynamická hlasitosť je pre aktívne monitory Klipsch prvýkrát vstavanou vlastnosťou. Čo získate, je silný bas bez ohľadu na to, či je hlasitosť počúvania nízka, vysoká alebo niekde medzi tým.

DEKÓDOVANIE 192KHZ /
24-BIT NA PODPORU AUDIO SKLADIEB V VYSOKOM ROZLÍŠENÍ

Aktívne monitory The Nines majú tiež 192 kHz / 24-bitový dekódovanie pre bezchybnú reprodukciu zvukov vysokého rozlíšenia z vášho PC alebo zdroja streamovania.

Pridajte SUBWOOFER
The Nines majú výstup pre subwoofer, takže môžete ľahko pridať poháňaný subwoofer.

POPIS SYSTÉMU Aktívné Monitory (dvojica)
FREKVENČNÁ ODOZVA 34-25kHz +/- 3dB
ROZŠÍRENIE DYNAMICKÝCH BASOV 22Hz @ 35% Hlasitosť
MAXIMÁLNY VÝSTUP 115 dB (1M Stereo Dvojica)
CELKOVÝ VÝKON SYSTÉMU 240W
Celkový výkon systému (480W Maximálny) 100W LF, 20W HF
VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR 1” (2,5 cm) titánový LTS vented výškový reproduktor s Tractrix® nátrubkom
REPRODUKTOR 8” (20,32 cm) vysoká exkurzia vláknito-kompozitový kužeľový reproduktor
MATERIÁL OBALU MDF so skutočnou drevenou dyhou
TYP OBALU Bass-reflex cez zadný port
ŠPECIFIKÁCIE BLUETOOTH®
VERZIA: Bluetooth 5.0 A2DP Kodeky: SBC, AAC, aptX, aptX HD
VSTUPY • HDMI-ARC s CEC • Bluetooth® 5.0 bezdrôtová technológia • Phono/Line analógový (s prepínačom a zemným skrutkovým terminálom) • 3,5mm analógový mini jack • USB digitálny • Optický digitálny
VÝSTUPY Jednoduchý RCA linkový výstup pre pripojenie subwoofera
VÝŠKA, ŠÍRKA, Hĺbka 19,13” (485,8 mm) x 9,5” (241,3 mm) x 13,38” (339,7 mm)
HMOTNOSŤ Hlavný: 28,4 libier (12,88 kg) - Sekundárny: 27,0 libier (12,25 kg)
NAPÁJANIE Vnútorný napájací zdroj 100V-240V 50/60Hz s konkrétnymi káblami pre jednotlivé regióny
PRÍSLUŠENSTVO V BALENÍ• Kábel pre konkrétny región (2,0 m) • Diaľkové ovládanie (s 2 x AAA batériami) • 4-žilový reproduktorový kábel (4 m) • Predĺžený 4-žilový reproduktorový kábel (2 m) • USB typu-B na USB typu-A kábel (1,5 m) • HDMI kábel (1,5 m)Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: