KLIPSCH The Sevens Walnut

Kód: THESEVENSN
Neohodnotené
Značka: Klipsch
€1 429
Skladom (1 set)
Tento model aktívnych reproduktorov berie inšpiráciu z reproduktorov radu Klipsch 'Heritage' a spája ju so špecifikáciami zameranými na budúcnosť - výsledkom je balenie, ktoré si zaslúži pozornosť vzhľadom na jeho štýl, vlastnosti a výkon. Výškové reproduktory s nátrubkom a 165 mm basové/stredné jednotky sú poháňané vlastným DSP (digital signal processing). Zvuk reproduktorov The Sevens je bohatý na basy, veľkoplošný a plný detailov, možno ho ľahko doladiť podľa osobného vkusu pomocou intuitívnej aplikácie Connect od Klipsch. Komplexné pripojenie vrátane HDMI ARC, USB-B, Bluetooth, analógového vstupu (vrátane MM fonokorektora), a podpora pre prehrávanie hudby s vysokým rozlíšením až do 192 kHz/24-bit zabezpečujú, že ide o systém pripravený na všetko.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

HDMI-ARC
Pomocou HDMI-ARC si môžete vychutnať The Sevens s televíziou bez potreby ďalších káblov alebo diaľkových ovládačov, použite priložený HDMI kábel.

RETRO DIZAJN
Do sérií poháňaných zvukových systémov Klipsch Heritage Wireless boli zahrnuté luxusné materiály, ako napríklad skutočný drevený furnír a taktilné prepínače a gombíky. Tieto systémy spájajú akustiku a klasický dizajnový odkaz Paula W. Klipscha s najnovšími dnešnými technológiami.

ZAŽITE SKUTOČNÝ HIGH FIDELITY - ŽIADNY PRIJÍMAČ NIE JE POTREBNÝ
Reproduktory The Sevens s aktívnym systémom poskytujú zvuk, ktorý vyplní miestnosť, pričom zaberajú málo miesta vďaka vstavanému zosilňovaču, ktorý je na mieru vyrobený pre tieto vysokovýkonné reproduktory, čím sa maximalizuje výkon a kvalita zvuku.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ ZOSILŇOVANIA
Reproduktory The Sevens zahŕňajú individuálne ultra-nízkošumové zosilňovače, ktoré sú navrhnuté na maximalizáciu výkonnosti systému a elimináciu potreby externého zosilňovača. Inžinieri Klipsch svetovej triedy vybrali a doladili komponenty tak, aby boli dokonale kompatibilné, čo robí systém neuveriteľne zaujímavým a kompletným. Reproduktory The Sevens sú tiež bi-ampované, čo vedie k zlepšeniu jasnosti a výstupu.

PRECÍZNY, ČISTÝ A VEĽMI ÚČINNÝ ZVUK, EXKLUZÍVNY PRE KLIPSCH
Reproduktory The Sevens majú 1" výškové reproduktory z titánovej zliatiny s nátrubkom Tractrix®, čo je patentovaná technológia, ktorá je hnacou silou ohromne presných akustických reproduktorov Klipsch. Každý poháňaný monitor tiež obsahuje 6,5" basový reproduktor s bass reflexom pre zlepšenie basov.

VŠETRANNÉ REPRODUKTORY
Nech sa pripájate ku gramofónu, televízii, počítaču alebo smartfónu, reproduktory The Sevens poskytujú pripojenie. The Sevens sú vybavené integrovaným gramofónovým predzosilňovačom, Bluetooth® 5, HDMI-ARC, digitálnym optickým, analógovým RCA a USB vstupmi, čo vám umožňuje vychutnať si vynikajúci stereofónny zvuk z krásneho regálového stereosystému.

DYNAMICKÉ BASS EQ
Keďže ľudské ucho vníma frekvencie rôzne pri rôznom výstupe, reproduktory The Sevens budú dynamicky prispôsobovať schopnosti ucha počuť nižšie frekvencie. Toto je typicky dostupné iba s audio/video prijímačmi. Výsledkom je silný bas, či je hlasitosť počúvania nízka, vysoká alebo niekde medzi tým.

DEKÓDOVANIE 192KHZ / 24-BIT NA PODPORU AUDIO STÔP S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM
Aktívne monitory The Sevens tiež disponujú dekódovaním 192 kHz / 24-bit pre bezchybné reprodukovanie zvukových stôp s vysokým rozlíšením z vášho PC alebo zdroja pre streamovanie.

PRIDAJTE SUBWOOFER
Reproduktory The Sevens majú výstup pre subwoofer, takže môžete jednoducho pripojiť aktívny subwoofer.

FREKVENČNÁ ODOZVA39-25kHz +/- 3dB
DYNAMICKÉ ROZŠÍRENIE BASOV28Hz @ 35% Hlasitosť
MAXIMÁLNY VÝSTUP112 dB (1M Stereo Pár)
CELKOVÝ VÝKON SYSTÉMU200W Celkový výkon systému (400W Peak) 80W LF, 20W HF
VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR1” (2,5 cm) Titanový LTS vetrací výškový reproduktor s Tractrix® 
NÍZKOFREKVENČNÝ REPRODUKTOR6,5” (16,51 cm) vysokovýkonný kompozitný vláknitý basový reproduktor
MATERIÁL OBALUMDF s pravým dreveným furnírom
TYP OBALUBass reflex cez zadný vyfukovací port
BLUETOOTH® TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIEVERZIA: Bluetooth 5.0 A2DP Kódeky: SBC, AAC, aptX, aptX HD
VSTUPY- HDMI-ARC s CEC - Bezdrôtová technológia Bluetooth® - Fono/Line analógový (s prepínačom a zemným skrutkovým terminálom) - 3,5 mm analógový mini jack - USB digitálny - Optický digitálny
VÝSTUPYJednoduchý RCA linkový výstup pre pripojenie k subwooferu
VÝŠKA, ŠÍRKA, HLBOČKA16,38” (415,9 mm) x 8,13” (206,4 mm) x 10,88” (276,22 mm)
HMOTNOSŤPrimárny reproduktor: (10,12 kg) - Sekundárny reproduktor: (9,03 kg)
FINIŠOrech / Čierna
NAPÄTIEInterný zdroj napätia 100V-240V 50/60Hz s regionálnymi špecifickými napájacími káblami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: