O spoločnosti

Spoločnosť AUDIO International Slovakia vznikla v r.1995 s cieľom pôsobiť v oblasti špičkového domáceho HiFi.

Medzi prvými značkami, ktoré sme zastupovali na Slovensku boli MARANTZ, B&W, CANTON, CABASSE, ONKYO, ROTEL, T+A. V súčasnosti v segmente Home HiFi je naša spoločnosť AUDIO International Slovakia oficiálnym zástupcom značiek HECO, TANNOY, MAGNAT Home a DLS Home. Z dôvodu zabezpečenia komplexnosti našej ponuky sme reťazec doplnili o značku OEHLBACH, ktorá pokrýva oblasť káblov, káblových zväzkov a prepojovacích zariadení pre domáce audio.

Od roku 2001 sme sa začali venovať i ozvučeniu automobilov a auto HiFi. V Slovenskej republike oficiálne zastupujeme značky ALPINE, MAGNAT a DLS. Tieto značky patria k leadrom svetového trhu v oblasti ozvučenia automobilov. V r.2010 sme získali zastúpenie značky AUDIOVOX pre Českú i Slovenskú republiku. Značku Wavemaster a Co:caine zastupujeme od roku 2011.

Pre všetky nami zastupované značky zároveň poskytujeme odbornú montáž produktov prostredníctvom našich zmluvných montážnych stredísk ako i autorizovaný záručný a pozáručný servis.

Portfólio zastupovaných značiek podporujeme i našimi marketingovými aktivitami a propagáciou vo všetkých druhoch médií. Tieto aktivity spolu s profesionálnym a ústretovým prístupom našich zamestnancov k zákazníkom smerujeme k tomu, aby pri výbere akéhokoľvek produktu zo segmentu domáceho HiFi alebo auto HiFi nami zastupované značky rezonovali pri rozhodovaní zákazníka ako riešenie s najvyššou možnou technickou kvalitou a úrovňou služieb.

Veríme, že nový webový portál a e-shop prispejú k lepšej informovanosti našich zákazníkov a poskytnú Vám všetky potrebné informácie o zastupovaných značkách a ich produktoch.

S úctou

Dagmar Kalmanová
riaditeľka