Oehlbach Transform Dual Plug 2m

Kód: 323323332332
Novinka
Neohodnotené
Značka: Oehlbach
€299
Skladom do 10 dní

Sada reproduktorových káblov Oehlbach Excellence s vymeniteľnými konektormi banániky/vidličky. Obidve možnosti sú súčasťou balenia.
TRANSFORM DUAL-PLUG

Dĺžka: 2m

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Nový reproduktorový kábel Transform Dual-Plug. Dva káblové pramene, z ktorých každý pozostáva zo štyroch samostatne spletených a izolovaných prameňov OFC. Tie sú z vonkajšej strany chránené kvalitným látkovým plášťom v elegantnom prevedení. OFC je vysoko čistá meď bez obsahu kyslíka, ktorá sa dokonale hodí ako materiál vnútorného vodiča vďaka svojej vynikajúcej elektrickej vodivosti a obzvlášť nízkemu odporu. Na oboch koncoch kábla sú dva skrutkovacie závity, ktoré je možné individuálne vybaviť dodávanými adaptérmi (spolu 8x banániky a 8x vidličky).

Skrutkové závity a adaptéry sú pozlátené 24 karátovým zlatom, tak aby bola zaistená maximálna spoľahlivosť kontaktu. Prispieva k tomu aj pevná kovová zástrčka adaptérov. Vďaka slobode výberu medzi banánikmi a vidličkami na oboch koncoch poskytuje slobodu výberu pre zákazníkov a budúcich majiteľov kábelov Oehlbach Transform Dual-Plug.

Dĺžka: 2m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

oehlbach-logo