Magnat Monitor S Line Atmos čierna

Kód: 14173244
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Magnat
€1 026 –13 %
Magnat Monitor S Line Atmos čierna
€1 026 –13 % €889
Skladom do 10 dní

Nová séria Magnat-u Monitor S-Line

Ponúkame set s prednými reproduktormi, ktoré disponujú s extra Atmos meničmi.

Efekty Dolby Atmos priamo vo vašej obývačke

Domáce kino vyššej úrovne

Cena za set

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Set sa skladá z dvoch stĺpových reproduktorov Magnat Monitor S 80 ATM, ktoré disponujú aj Atmos meničmi. Nový dizajn a nové technológie, to je séria Monitor S-Line. Jeden centrálny reproduktor Magnat Monitor S 12 C a z jedného páru regálových reproduktorov Magnat Monitor S 10 B.

Viac parametrou k jednotlivým komponentov získate po rozkliknutí odkazu.

Monitor S 80 ATM je jedným z technologických vrcholov série Monitor S. Môže za to samozrejme modul Dolby Atmos integrovaný v hornej časti. Tento koaxiálny reproduktor, špeciálne vyvinutý podľa smerníc Dolby, pozostáva z 100 mm basového stredotónového reproduktoru a 20 mm kopulovitého výškového reproduktoru. Vyžarovaním smerom nahor sa signály Atmos dostávajú k poslucháčom cez odraz na strope. To eliminuje potrebu ďalších reproduktorov.

Meniče Atmos majú svoje vlastné pripájacie svorky a sú pripojené k zodpovedajúcim výstupom zosilňovača alebo receiveru. Ak ho ešte nemáte, môžete S 80 ATM najskôr použiť ako klasický predný reproduktor a potom jednoducho upgradovať na Atmos neskôr s novou elektronikou.
„Tradičná“ hi-fi časť S 80 obsahuje dva 170 mm basové reproduktory, 110 mm stredobasový menič a 28 mm kupolový výškový menič. To stačí na frekvenčné spektrum od 26 do 38 000 Hz. Menič Atmos disponuje pôsobivým frekvenčným rozsahom od 26 až do 28 000 Hz.

Pri výške 86 cm má S 80 perfektné rozmery, akusticky aj vizuálne. Reproduktor v čiernej alebo orechovej farbe je vhodný do každého interiéru. Ozvučnica má čiernu povrchovú úpravu a vzhľad dopĺňa odnímateľný predný kryt z akustickej látky.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Magnus