KLIPSCH R-30C

Kód: RR30C
Neohodnotené
Značka: Klipsch
€319
Skladom do 10 dní

Stredový reproduktor Klipsch so štyrmi 4" TCP basovými meničmi a jedným hliníkovým LTS výškovým meničom.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Ponorte sa do zvukovej elegancie: Ultimátny stredový reproduktor

Objavte nový rozmer zvukovej dokonalosti s naším najnovším stredovým reproduktorom, ktorý bol s nadšením navrhnutý na predefinovanie vášho domáceho zážitku z hudby. Vytvorený s precíznosťou a inováciou, tento reproduktor stanovuje nový štandard pre krištáľovo čistý zvuk a neprekonateľnú sofistikovanosť.

Nezrovnateľná technológia Tractrix Horn: Zdvihnite svoju zvukovú púť na vyššiu úroveň s našou exkluzívnou technológiou 90° X 90° Tractrix Horn. Zažite silu, detail a emócie živej hudby tak, ako to bolo zamýšľané. Väčšie vonkajšie rozmery nátrubku umožňujú vynikajúcu kontrolu nad širším spektrom frekvencií, čo prináša vylepšenú presnosť vo vysokých frekvenciách a presnejšiu zvukovú scénu.

LTS hliníkový tweeter: Ponorte sa do čistého zvukového oceánu vďaka Linear Travel Suspension (LTS) hliníkovému tweeteru. S minimalizovanými skresleniami a vylepšeným detailom disponuje tento tweeter efektívnosťou a vynikajúcim rozlíšením. LTS tweeter je charakteristickým znakom reproduktorov od značky Klipsch, čím zabezpečuje nezabudnuteľný posluchový zážitok, ktorý nemá obdobu.

Spun-Copper TCP woofer: Pripravte sa na fascinujúcu zvukovú skúsenosť s basami vďaka reproduktorom zo spun-copper thermofomed crystalline polymer (TCP). Inšpirované vysoko uznávanou sériou Reference Premiere od značky Klipsch, tieto reproduktory majú strmší sklon ku koncom pre plynulejšiu odozvu a zvýšenú presnosť a priehľadnosť. Dodatočné rebrovanie zvyšuje celkovú tuhosť membrány a zabraňuje skresleniu pri vyšších frekvenciách.

Elegantný, moderný vzhľad: Zažite budúcnosť dizajnu s pôsobivým profilom reproduktora. Tenké magnetické mriežky s nízkym profilom dodávajú reproduktorom dotyk moderného luxusu, ktorý sa dokonale hodí do akejkoľvek interiérovej koncepcie.

Navrhnutý pre dnešný životný štýl: Doplňte svoj moderný priestor štíhlym dizajnom, ktorý je ideálny pre dnešné ploché televízory. Jeho nenápadný dizajn zaručuje harmóniu s vašim obytným prostredím.

Precízne inžinierstvo, maximálna odolnosť: S posilnenou konštrukciou MDF hrúbky 3/4" a novým dizajnom zostáva skrinka bez vibrácií, čo zabezpečuje čistú zvukovú kvalitu. Ochranná úprava textúrovaným vinylom pridáva dotyk elegancie a zabezpečuje bezchybné zlúčenie s vaším interiérom.

Posuňte svoju zvukovú skúsenosť na úroveň dokonalosti. Tento stredový reproduktor nie je len zariadením, je to umelecké dielo zvuku a dizajnu, pripravené pretransformovať váš domáci zábavný systém na fascinujúcu symfóniu emócií.

FREKVENČNÁ ODOZVA 78 Hz - 21 kHz +/- 3 dB
CITLIVOSŤ* 96 dB (V miestnosti)
VÝKON (TRVALÝ/MAXIMÁLNY) 100 W/400 W
NOMINÁLNA IMPEDANCIA 8 ohmov
FREKVENCIA VÝHYBKY 1 650 Hz
VYSOKOTONOVÝ REPRODUKTOR 1" hliníkový LTS výškový reproduktor spojený s 90 x 90 štvorcovým Tractrix® nátrubkom
NÍZKOTONOVÝ REPRODUKTOR Štvorica 3,5" TCP basových reproduktorov
MATERIÁL OBALU MDF Bass-Reflex cez dopredu vypúšťajúce sa Tractrix® otvory
VSTUPY Jednoduché pozlátené spoje
VÝŠKA V PALCOCH (MM) 5,0" (126 mm)
ŠÍRKA V PALCOCH (MM) 26" (660 mm)
HĹBKA V PALCOCH (MM) 6,8" (173 mm)
HMOTNOSŤ VÝROBKU LBS (KG) 13 lbs (5,9 kg)
ÚPRAVA Čierne textúrovanie


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: