Magnat MR 750

Kód: 9150
Neohodnotené
Značka: Magnat
€999 –20 %
Magnat MR750 standard
€999 –20 % €799
Skladom do 10 dní

Magnat MR 750 je vysokovýkonný stereo prijímač s výkonom 2x 200 wattov. Obsahuje vstupy pre rôzne zariadenia vrátane phono prehrávača, CD prehrávača a Bluetooth zariadení. Prijímač má tiež vstavaný FM/AM tuner s digitálnym displejom pre snadné naladenie staníc. Vynikajúce zvukové vlastnosti a moderný dizajn robia z tohto prijímača skvelú voľbu pre každého, kto chce vychutnať si kvalitný zvuk.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Magnat MR 750 je vysokovýkonný stereo prijímač, ktorý ponúka skvelé zvukové vlastnosti a moderný dizajn. Tento prijímač má výkon 2x 200 wattov, čo znamená, že dokáže s výhodou prehrať aj náročné hudobné skladby s množstvom detailov a dynamikou.

Prijímač má celkovo 5 vstupov, ktoré umožňujú pripojenie rôznych zariadení vrátane phono prehrávača, CD prehrávača, Blu-ray prehrávača, TV alebo dokonca počítača. Taktiež obsahuje Bluetooth, čo umožňuje bezdrôtové prehrávanie hudby priamo z mobilného telefónu, tabletu alebo notebooku.

Tento prijímač má tiež vstavaný FM/AM tuner, ktorý umožňuje naladenie rozhlasových staníc. Displej je digitálny, čo umožňuje ľahké a presné naladenie želaného rádiového vysielania.

Magnat MR 750 je vybavený množstvom funkcií, ktoré umožňujú nastavenie zvukových parametrov podľa vlastného vkusu. Napríklad, EQ nastavenia pre basy a výšky, alebo prítomnosť režimu Pure Direct, ktorý minimalizuje rušenie a zabezpečuje čistý a prirodzený zvuk.

Okrem výborných zvukových vlastností, je Magnat MR 750 tiež elegantným a moderným zariadením. Predná časť má čisté linie a jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Prijímač je tiež vybavený diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje ľahkú a pohodlnú obsluhu z diaľky.

Celkovo je Magnat MR 750 vynikajúcim výberom pre každého, kto očakáva kvalitu zvuku a moderný dizajn. Prijímač je vhodný pre použitie v domácom kinu, hudobnej sústave alebo ako súčasť vášho osobného audio systému.

 • Výkon: 2x 200 W (na 4 ohmy)
 • Frekvenčný rozsah: 10 Hz - 40 kHz
 • Harmonické skreslenie: <0,05% (pri 1 kHz, 1 W)
 • Citlivosť: 400 mV (line level), 3,5 mV (phono level)
 • Vstupy: 1x phono, 1x CD, 1x Blu-ray, 1x TV, 1x AUX (3,5 mm), Bluetooth
 • Výstupy: 2x reproduktor, slúchadlá (3,5 mm)
 • Tuner: FM/AM s digitálnym displejom
 • EQ nastavenia pre basy a výšky
 • Pure Direct režim pre čistý a prirodzený zvuk
 • Diaľkové ovládanie s možnosťou nastavenia zvuku a vstupov
 • Rozmery (ŠxVxH): 430 x 160 x 360 mm
 • Hmotnosť: 10,2 kg

Magnat MR 750 je teda výkonný stereo prijímač s vysokou citlivosťou a širokým frekvenčným rozsahom, ktorý ponúka množstvo vstupov pre pripojenie rôznych zariadení vrátane phono prehrávača, CD prehrávača a Bluetooth zariadení. Prijímač je tiež vybavený vstavaným tunerom FM/AM s digitálnym displejom pre pohodlné a presné naladenie staníc. S EQ nastaveniami pre basy a výšky a Pure Direct režimom pre čistý a prirodzený zvuk, je Magnat MR 750 ideálny pre každého, kto si chce vychutnať kvalitný zvuk a moderný dizajn.

Dodatočné parametre

Kategória: Receivery
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Magnus