ONKYO TX-NR5100 Čierny

Kód: TXNR5100B
Neohodnotené
Značka: Onkyo
€669
Skladom (>5 ks)
7.2-kanálový 8K AV prijímač je cenovo dostupný a všestranný receiver, ktorý je prispôsobený na poskytnutie najlepšieho zábavného zážitku pre vaše filmy, hudbu a herné systémy novej generácie.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

HDMI® 2.1 s 8K
HDMI® 2.1 je najnovšie aktualizáciou špecifikácie HDMI® a podporuje eARC, rôzne vyššie rozlíšenia videa a obnovovacie frekvencie, vrátane 8K60 a 4K120, a formáty Dynamic HDR. 8K prináša super pohlcujúci zážitok z obrazu s 2-krát vyšším horizontálnym a vertikálnym rozlíšením ako 4K, a 4-krát viac pixelov; a spolu s obnovovacou frekvenciou 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledovanie obsahu s vysokorýchlostnou akciou. HDMI 2.1 s 8K a eARC zabezpečuje, že váš systém je pripravený na najjasnejší a najčistejší obraz dostupný nielen teraz, ale aj v budúcnosti.

STREAMOVACIE SLUŽBY

Systém obsahuje prístup k službám Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn a Pandora®. Použite samostatné aplikácie (ak sú k dispozícii) alebo bezplatnú aplikáciu Onkyo Control pre zariadenia Apple a Android na vyhľadávanie a prehrávanie hudby.

CERTIFIKÁT WORKS WITH SONOS

Tento prijímač sa môže pripojiť k vášmu existujúcemu domácemu zvukovému systému Sonos alebo môže byť začiatkom nového systému tým, že ho spojíte s prístrojom Sonos Port*. Tento certifikovaný model ponúka najlepšiu možnú integráciu so systémom Sonos - môžete ho zapínať, meniť vstupy a prehrávať na požadovanej hlasitosti pomocou funkcie Sonos Volume-Pass Through cez aplikáciu Sonos*.

PRIPRAVENÉ NA KALIBRÁCIU ACCUEQ
AccuEQ zjednodušuje počiatočnú inštaláciu vášho domáceho kinosystému a zabezpečuje, že váš prijímač a reproduktory sú správne kalibrované pre najlepší výkon vo vašom počúvacom priestore. AccuEQ vypočíta vzdialenosť reproduktorov od pozície počúvania, upraví úroveň zvuku reproduktorov a nastaví ich kríženie. To posledné vyberá správny bod pre zvuk s nízkou frekvenciou pre subwoofer. Výsledkom je čistý a vyvážený priestorový zvuk s plným spektrom.

DOLBY ATMOS® A DTS:X® – SVOBODA ZVUKU
Formáty Dolby Atmos® a DTS:X® umožňujú inžinierom presunúť zvuk kamkoľvek v 3D priestore, efekty sa pohybujú zo reproduktora na reproduktor po celej miestnosti a obklopujú divákov vo filmoch a hrách. Môžete si tiež vychutnať priestorové rozloženie reproduktorov so staršími názvami. Dolby Surround® a DTS® Neural:X nachádzajú zvukové stopy zhora a prepínajú ich pre úžasnú priestorovú realitu.

DOLBY ATMOS® HEIGHT VIRTUALIZER
Pri prehrávaní akéhokoľvek formátu Dolby® umožňuje funkcia Dolby Atmos Height Virtualizer zabezpečiť intenzívnejší zážitok z počúvania vytvorením virtuálneho priestorového a výškového efektu z tradičného usporiadania reproduktorov bez použitia ďalších priestorových alebo výškových reproduktorov.

PRIPRAVENÝ NA DTS PLAY-FI®

DTS Play-Fi vám umožňuje vychutnať si hudbu vysokej kvality z pripojených online služieb, sieťových mediálnych serverov a knižnice vašich zariadení cez Wi-Fi® na akýkoľvek počet kompatibilných produktov pomocou aplikácie Onkyo Music Control pre iPad, iPhone a zariadenia so systémom Android. DTS Play-Fi môže synchronizovať hudbu v každej miestnosti. Každý člen vášho domáceho kruhu môže použiť svoje vlastné zariadenie na počúvanie hudby v miestnosti alebo skupine miestností. DTS Play-Fi vám umožňuje vytvoriť komplexný ekosystém viacmiestnych zón, ktorý uspokojí prakticky všetky potreby.

DYNAMICKÉ ZOSILOVANIE ZVUKU
Vylepšované počas viac ako 70 rokov, aby prinášalo emócie vo vysokom vernosti, Dynamic Audio Amplification (DAA) obsahuje prispôsobený vysokotokový nízkohlučný transformátor, upravené kondenzátory a diskrétny výstupný stupeň zosilňovača. Jedinečná topológia zabraňuje posunutiu fázy, zatiaľ čo veľký prúd zlepšuje ovládanie reproduktorov pre skutočnú dynamickú rýchlosť. DAA disponuje výkonom na pohyb 4-omových záťaží vo všetkých kanáloch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: