ONKYO TX-RZ70 Čierny

Kód: TXRZ70B
Neohodnotené
Značka: Onkyo
€3 249 –3 %
web ready tx rz70 front
€3 249 –3 % €3 139
Skladom (2 ks)
11.2 kanálový receiver
Nový model TX-RZ70 prináša neuveriteľne čistý zvuk, vynikajúcu vizuálnu kvalitu a najnovšie technológie pre pohonnú jednotku vášho domáceho zábavného systému. S nekompromisnou reprodukciou audio/video vysokého rozlíšenia si užijete filmy, hudbu a hry presne tak, ako to bolo zamýšľané ich tvorcami.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis


Spracovanie na úrovni štúdia 
Vytvorené pre a od audiofilov, no intuitívne navrhnuté pre bežného človeka. Využívajúc najnovšie zvukové technológie, vrátane ESS Sabre DAC prevodníkov, certifikácie THX® a funkcie eARC, Onkyo TX-RZ70 poskytuje vynikajúci výkon pre domáce kino nad rámec očakávaní.

Technológie Dirac Live 
Zaslúžite si AV prijímač, ktorý sa prispôsobí vašmu životu, nie naopak. S integrovanou plnofrekvenčnou kalibráciou miestnosti Dirac Live® dokáže Onkyo TX-RZ70 pomocou strojového učenia dokonale prispôsobiť a kalibrovať vaše zvukové nastavenia podľa jedinečného reproduktorového systému a rozloženia miestnosti. A fanúšikovia hlbokých basov môžu vylepšiť svoj systém pomocou Dirac Live Bass Control pre jednoduchý/multi subwoofer pre optimálnu kalibráciu najnižších tónov.

Režim IMAX Enhanced
Prineste si divadelný zážitok do vášho domova tým, že budete môcť prehrávať obsah IMAX presne tak, ako to bolo zámerom filmárov. Model TX-RZ70 spĺňa presné kvalitatívne normy stanovené IMAXom, čím znižuje šum a zrnitosť pre vytvorenie jasnejších, čistejších obrazov a zároveň poskytuje pohlcujúci zvuk pre ten najlepší kino zážitok. Režim IMAX Enhanced taktiež poskytuje rozťiahnutý pomer strán pre až o 26% viac obrazu na vašom displeji.

THX certifikovaný

V roku 1993 sa spoločnosť Onkyo stala prvou značkou spotrebnej domácej kinematografickej elektroniky, ktorá získala certifikáciu THX po tisíckach testov. Nezáleží na tom, aký vstup je použitý, aká kombinácia zabudovaných funkcií je použitá, aký predzosilňovač alebo zosilňovač, nemôže byť nič pridané, nič odobraté zo zdrojového materiálu. A model TX-RZ70 ponúka štyri rôzne THX režimy počúvania: kino, hranie hier, hudbu a surround EX.

Tento prijímač od spoločnosti Onkyo sa môže pripojiť k vášmu existujúcemu domácemu zvukovému systému Sonos alebo môže byť začiatkom nového systému len tým, že ho spojíte s prístrojom Sonos Port*. Tento model s certifikáciou Works With Sonos ponúka najlepšiu možnú integráciu s ekosystémom Sonos - môžete ho zapínať, meniť vstupy a prehrávať na požadovanej hlasitosti pomocou funkcie Sonos Volume-Pass Through cez aplikáciu Sonos. Model TX-RZ70 môže spolupracovať s až tromi prístrojmi Sonos Port - jeden pre každú z troch nezávislých zón - pričom každý môže prehrávať úplne inú streamovaciu službu z Sonos Radio.

Parametre
Hodnota
Výkon a Zosilňovač
140 W x 11 (8 ohmov)
Zosilňovač
Trieda AB
Kanály
7.2.4 (11 zosilnených)
HDMI a Video vstupy
7 Vstupov / 3 Výstupy (eARC)
Rozlíšenie
8K/4K Ultra HD
Dolby Vision
Podporované
HDMI2.1
VRR, QFT, ALLM, HDCP2.3, HDR10+
Komponent
1 vstup
Kompozit
2 vstupy
Audio Vstupy/Výstupy

HDMI
7 vstupov
RCA
4 vstupy, 13 predzosilňovačových s 2 subwooframi
RCA Phono
1 vstup
Optické (Opt)
2 vstupy
Koaxiálne (Coax)
2 vstupy
Zóna 2 Stereo RCA
1 výstup
Zóna 3 Stereo RCA
1 výstup
Surround Režimy

Dolby Atmos
Áno
Dolby Surround
Áno
DTS:X
Áno
Neural:X
Áno
IMAX Enhanced
Áno
Auro-3D
Voliteľné (aktualizácia firmvéru jún 2023)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: