Focal Radiance (limitovaná edícia Bentley)

Kód: 3948
Neohodnotené
Značka: Focal
€1 299
Skladom do 10 dní
Špičkové uzavreté hifi slúchadlá Focal Radiance, ktoré teraz prichádzajú v limitovanej edícii Bentley. Prémiové materiály ako koža a hliník s typickými diamantovými prvkami Bentley robia z týchto slúchadiel naozaj dizajnový kúsok s dychberúcim dynamickým a veľmi prirodzeným zvukovým prednesom. Vďaka nízkej impedancii je možné ich používať aj s prenosnými hifi prehrávačmi.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti slúchadiel Focal Radiance
 • Uzavreté hifi slúchadlá s prekvapivým hudobným výkonom
 • Unikátny dizajn
 • Limitovaná edícia navrhnutá v spolupráci značiek Focal, Naim a Bentley
 • Typické diamantové prvky Bentley
 • Nízka impedancia len 35Ω – vhodné aj pre použitie s prenosnými hifi prehrávačmi
 • Prenosné púzdro v balení

Limitovaná edícia hifi slúchadiel v spolupráci so značkou Bentley
Nový model slúchadiel Focal Radiance prichádza ako limitovaná edícia otvorených hifi slúchadiel, ktoré oslavujú výnimočné partnerstvo spoločností Focal a Naim Audio s výrobcom luxusných automobilov Bentley. Na výrobe a dizajne slúchadiel Focal Radiance sa podieľali tímy inžinierov a dizajnérov všetkých troch prestížnych značiek. Výsledkom sú slúchadlá vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov ako je pravá koža alebo hliník. Autentický dizajn slúchadiel „Bentley“ dopĺňajú medené prvky a diamantové motívy.Tieto uzavreté slúchadlá ponúkajú kombináciu technológií spoločnosti Focal – hliníkovo/horčíkové meniče s membránou v tvare „M“. Už po prvých sekundách posluchu si všimnete, že zvuk slúchadiel Focal Radiance je naozaj prirodzený.
Slúchadlá Focal Radiance ponúkajú dokonalý zážitok z posluchu vašej obľúbenej hudby spolu s doteraz nevídaným pohodlím a eleganciou. Pri ich návrhu kládli inžinieri spoločností Focal, Naim a Bentley dôraz aj na tie najmenšie detaily. Vďaka tomu sú slúchadlá Radiance v limitovanej edícií Bentley naozajstným zberateľským kúskom, ktorý si môžete užívať v pohodlí domova alebo si ho môžete vziať kdekoľvek so sebou.

Slúchadlá s nádychom luxusu značky Bentley
Slúchadlá Focal Radiance majú naozaj nádherný, do detailov premyslený dizajn. Medené prvky odkazujú priamo na dizajnové prvky modelu Bentley Mulliner Bacalar, ktorý sám berie inšpiráciu z DNA konceptu elektrického vozidla EXP 100 GT. Motív vo vnútri hlavového mostu, na vonkajšej strane náušníkov a kábloch je inšpirovaný diamantovým prešívaním, ktoré je typické pre sedadlá vozidiel Bentley.Špičkové technológie značky Focal
Slúchadlá Focal Radiance sú vybavené elektrodynamickými meničmi, ktoré reprodukujú mimoriadne dynamický zvuk. S krivkou frekvenčnej odozvy predĺženou až na 23kHz a pohyblivými časťami s veľmi nízkou hmotnosťou je zvuk v ktoromkoľvek frekvenčnom pásme veľmi presný a neuveriteľne prirodzený. Tieto širokopásmové meniče s membránou v tvare „M“ sú výsledkom viac než 40 ročných skúseností a inovácií vo vývoji reproduktorových meničov značky Focal. Či už doma alebo na cestách s prenosným hifi prehrávačom, slúchadlá Focal Radiance poskytujú v akejkoľvek situácií špičkový zvukový výkon a skvelý zážitok z posluchu.

Komfort a perfektné odhlučnenie
Hliníkové úchyty náušníkov spolu s hlavovým mostom dokonale obopnú hlavu akéhokoľvek tvaru a veľkosti. Vďaka koženým náušníkom poskytujú slúchadlá Radiance absolútny komfort pri posluchu. Dôraz bol kladený aj na otvory, ktoré sa starajú o dokonalý prechod vzduchu a samozrejmosťou je aj perfektné odhlučnenie od okolia. Žiadne rezonancie ani iné rušivé vplyvy okolia, z posluchu sa tak stáva dokonalý zážitok kdekoľvek sa nachádzate.Technické parametre
 • Typ: uzavreté hifi slúchadlá okolo uší
 • Impedancia: 35Ω
 • Citlivosť: 105dB SPL / 1mW pri 1kHz
 • Celkové harmonické skreslenie: 0,1% pri 1kHz / 100dB SPL
 • Frekvenčná odozva: 5Hz – 23kHz
 • Menič: hliníkovo-horčíkový s membránou tvaru „M“
 • Váha: 435g
 • Káble v balení:
  •  1 x 1.2m kábel s 3.5mm nesymetrickým TRS jack konektorom
  •  1 x jack adaptér 3.5mm samica – 6.35mm samec
 • Prenosné púzdro v balení: áno
 • Rozmery prenosného puzdra: 250 x 240 x 120mm


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: