Focal Stellia

Kód: 3440
Neohodnotené
Značka: Focal
€2 990
Skladom do 10 dní
Referenčné uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie.
Exkluzívne meniče v tvare „M“ z čistého berýlia.
Reprodukcia aj tých najmenších detailov vo všetkých pásmach.

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Focal Stellia - Pohlcujúci zvuk, všade s vami
Uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie

Tieto ultra high-end uzavreté slúchadlá okolo uší spoločnosti Focal sú vybavené novou generáciou špičkových elektrodynamických meničov, ktoré sú schopné pracovať aj pri veľmi nízkej akustickej záťaži a ponúkajú extrémne širokú frekvenčnú odozvu od 5hz do 40kHz. Vďaka mnohým špičkovým technológiám, ktoré sú integrované v meničoch týchto slúchadiel (bezrámová cievka a menič v tvare „M“ z čistého berýlia), sú uzavreté slúchadlá Focal Stellia schopné reprodukcie absolútne perfektného zvuku vo všetkých pásmach. Naviac, vďaka veľmi nízkej impedancii o hodnote 35Ω je možné tieto slúchadlá používať aj s prenosnými zariadeniami na prehrávanie hudby, napr. mobilným telefónom.
Všetky komponenty uzavretých slúchadiel Focal Stellia boli vyvinuté pre absolútne špičkový zvukový zážitok bez akýchkoľvek kompromisov v ich výslednom prevedení a štýle. Vývojári spoločnosti Focal totižto vždy kladú vysoký dôraz na kombináciu špičkových inovácií bez kompromisov na vzhľade výsledného produktu. Čerešničku na torte tu tvorí farebné prevedenie: mocha & cognac v kombinácií s pravou kožou najvyššej kvality.
Pre čo najlepší zvukový zážitok z vašich nových uzavretých slúchadiel Focal Stellia vám odporúčame Arche – slúchadlový zosilňovač s DAC prevodníkom, ktorý bol vyvinutý ako perfektná kombinácia pre tieto slúchadlá od spoločnosti Focal.

Dizajn

Absolútny komfort
Slúchadlá Focal Stellia využívajú pre hlavový most tie isté komponenty, ktoré sú použité aj v modely slúchadiel Focal Utopia. Hladký prechod medzi týmito dvoma prvkami poskytuje absolútny komfort bez ohľadu na tvar a veľkosť hlavy poslucháča. K výslednému pocitu z používania slúchadiel Focal Stellia napomáha aj použitie pamäťovej peny s veľkou prispôsobivosťou.

Luxusné prevedenie
Slúchadlá Focal Stellia sú dostupné vo farebnom prevedení: mocha & cognac, ktoré je kombinované s pravou kožou a spolu sú dôkazom, že v spoločnosti Focal sa kladie dôraz aj na tie najmenšie dizajnérske detaily.
Špičkový zvuk nech ste kdekoľvek

Perfektné odhlučnenie
Izolačná schopnosť slúchadiel Focal Stellia bola vylepšená ich uzavretým prevedením a špeciálnym návrhom náušníkov, ktorých 50% hrúbky je navrhnutých pre čo najlepší rozptyl zvuku cez neperforovanú pravú kožu a zvyšných 50% hrúbky absorbuje zvuk pomocou akustickej tkaniny, ktorá prekrýva pamäťovú penu.

Výnimočné meniče
Bezrámová cievka z medi najvyššej kvality a menič v tvare „M“ z čistého berýlia... toto sú technológie, vďaka ktorým ponúkajú uzavreté slúchadlá Focal Stellia skvelú dynamiku a sú schopné reprodukcie aj tých najmenších detailov v nižších aj vo vysokých frekvenciách. Reprodukcia zvukového signálu tak prebieha bez akýchkoľvek prikrášlení a je absolútne neutrálna s holografickým zobrazením hlasov a kontúrnymi výškami.

Vysokokvalitný zosilňovač s DAC ako skvelý doplnok
Spolu so slúchadlami Focal Stellia bol vyvinutý aj slúchadlový zosilňovač s DAC - Arche, ktorý tvorí skvelý doplnok k týmto slúchadlám. Priamo v zosilňovači sú prednastavené režimy špecificky pre slúchadlá Stellia a taktiež aj pre ostatné modely high-end slúchadiel od spoločnosti Focal.

Kľúčové vlastnosti
  • Referenčné uzavreté slúchadlá na doma a na vonkajšie použitie
  • Exkluzívne meniče v tvare „M“ z čistého berýlia
  • Reprodukcia aj tých najmenších detailov vo všetkých pásmach
  • Predtým nevídaná dynamika pre uzavreté slúchadlá
  • Skvelý výkon aj pri pripojení k mobilnému prehrávaču hudby, napr. mobilný telefón
  • Skvelé odhlučnenie okolitého prostredia
  • Komfortné a ergonomické
  • Konštrukcia s vysokokvalitných materiálov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: