Magnat MTT 990 50th Anniversary

Kód: 1680
Neohodnotené
Značka: Magnat
€1 499
Skladom do 10 dní

  • Jubilejná edícia MTT 990 používa len najmodernejšie materiály, špeciálny polymér s vysokou hustotou a telo gramofónu vyrobené z MDF s vysokou hustotou.
  • Prenoskové ramienko tejto špeciálnej edície má dĺžku cez 25cm a je vyrobené zo špeciálne odliatého hliníka disponuje ložiskami z nerezovej ocele. Okrem toho je vybavený kvalitnou prenoskou "VM520EB" od Audio Technica s eliptickým hrotom.
  • MTT 990 je dostupný v elegantnom sivom vysokolesklom prevedení a s logom "50th Anniversary".

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Kedy, ak nie teraz? Magnat MTT 990 Jubilejná edícia 50. výročia

Magnat tento rok oslavuje svoje 50. narodeniny a ku výročiu vám predstavujeme špeciálnu edíciu gramofónu MTT 990. A odlišuje sa od "obyčajného" MTT 990 nielen svojou elegantnou šedou vysokolesklou povrchovou úpravou, ale aj novým a lepším systémom prehrávania.

MTT 990 bol po dobu troch rokov jedným z absolútnych favoritov na analógnej scéne. Niet divu, pretože kombinuje brilantnú technológiu, a priamy pohon, v dokonalom produkte, ktorý stanovuje štandardy v tejto cenovej kategórii.

Vysokotkvalitné materiály

Samozrejme, to platí aj pre Jubilejnú edíciu. Gramofón je vyrobený z vysoko stlačeného polymeru čo ho úplne zbavuje rezonancií. Vlastnosti použitého materiálu POM sú podobné ako u vinylu a tak vstupuje do dokonalej harmónie s platňou. Dodávaná filcová podložka môže byť teda použitá ako voliteľná možnosť. Táto podložka sa umiestni na overený priamy pohon s bezchybnou synchronizáciou a vysokým krútiacim momentom. Okrem rýchlostí 33 a 45 otáčok za minútu, tento pohon zvláda aj 78 otáčok pre vzácne šelakové platne.

Šasi, je vyrobené z MDF s vysokou hustotou a je perfektne nastaviteľné s pomocou nastaviteľných nožičiek. Vážiac 11 kilogramov, MTT 990 preukazuje svoju vynikajúcu kvalitu spracovania aj v špeciálnej edícii. Akrylový kryt na prach je možné namontovať voliteľne - podľa vkusu používateľa.

Tónové ramienko tejto špeciálnej edície je overené, ohnuté "J"-tvare s dĺžkou viac ako 25cm, vyrobené z osobitne legovaného hliníka. Tvar poskytuje optimálny uhol pre najnižšie skreslenie a kardanové ložiská z nerezovej ocele zabezpečujú optimálne pracovné podmienky pre eliptickú prenosku. Tá pochádza od Audio Technica a je to model VM520EB, ktorý ako dvoj-kanálový systém s pohyblivým magnetom umožňuje počuť aj absolútne jemnosti.

Aby sme vizuálne zviditelňovali všetky tieto zvukové detaily a samozrejme, aby sme oslávili naše narodeniny, dali sme MTT 990 vysokolesklé prevedenie v "Jubilejnej sivej" farbe. Okrem toho, obmedzená edícia dostáva logo "50th Anniversary". 

Princíp: Quartz-riadený priamy pohon

Rýchlosti: 33 1/3, 45, 78 ot/min

Wow & Flutter (nevzťahové kmitanie): Menej ako 0,08 % (pri 33 1/3 ot/min)

Krútiaci moment: Viac ako 2,2 kgf cm

Pomer signálu k šumu (nevažovaný): Viac ako 65 dB

Priemer podložky: 305 mm

HMOTNOSŤ

11 kg

ROZMERY (ŠXVXH)

S krytom: 450 x 162 x 367 mm

Bez krytu: 450 x 412 x 412 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Magnus