Heco Aurora 700 Colors Grey

Kód: 2417
Neohodnotené
Značka: Heco
€399
Skladom do 10 dní

Napriek svojim rozmerom, trojpásmový bass reflex Aurora 700 s dvojitými basmi je schopný generovať výbušný akustický výkon.

Model Aurora 700 je vybavený meničmi basov a stredných frekvencií s mimoriadne ľahkými kužeľmi HECO z kraftového papiera, ktoré boli optimalizované tak, aby zabezpečili ničím nerušený výkon, novo vyvinutý výškový reproduktor Fluktus s 28 mm hodvábnou kopulou a počítačom optimalizovaný multi- vlnový čelný panel, ktorý zaisťuje dokonalé rozptyľovacie vlastnosti.

Aurora 700 využíva všetky tieto komponenty na dosiahnutie akustického tlaku 92 dB. Vysoko kvalitné lakované povrchové úpravy, ktoré sa nanášajú na hornú a prednú časť reproduktora. Spolu s magneticky upevnenou prednou mriežkou vytvára model Aurora 700 vzhľad, ktorý je moderný a zároveň nadčasovo elegantný.

Cena za kus

Detailné informácie

PODPORA
PODPORA
Formou online chatu 24h a omnoho viac
SPOLAHLIVOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ
Nakupujete u výhradného distribútora hi-fi značiek v ponuke
TRADÍCIA
TRADÍCIA
Sme na trhu s audio technikou od roku 1995
V.I.P. DORUČENIE
V.I.P. DORUČENIE
Každá objednávka nad 1200 € bude doručená našou spoločnosťou priamo do Vašich rúk

Podrobný popis

Osvedčená technológia Heco, ktorá získala množstvo ocenení, je prirodzene zakomponovaná aj do farebných verzií hi-fi reproduktorov Aurora 700. Nový výškový reproduktor Fluktus s 28 mm látkovou kupolou je zodpovedný za všetky frekvencie od približne 3 500 Hz a neutrálnym spôsobom funguje až do 42 000 Hz a viac. Rovnako ako všetky výškové reproduktory Fluktus sa vyznačuje výrazným predným panelom a vlnovým tvarom, ktorý zaisťuje, že sa vyhnete všetkým nepríjemným lomom a odrazom zvuku. Basové a stredobasové meniče sú vyrobené z legendárneho kraftového papiera s dlhými vláknami, a preto nie sú vystavené žiadnym rušivým čiastočným osciláciám, kužeľ je extrémne pevný, no zároveň veľmi ľahký. V kombinácii s výkonnými hnacími magnetmi je výsledkom pôsobivý stupeň dynamiky. To všetko triedi prepracovane navrhnutá výhybka, ktorá rozdeľuje hudobné signály na 290 a 3 300 Hz. Amplitúda a fázovo optimalizované obvody pomáhajú zabezpečiť, aby sa všetky zvuky dostali k poslucháčovi v rovnakom čase. Pevné pozlátené koncovky dopĺňajú technickú konfiguráciu. Samozrejme, existujú dve sady, čo znamená, že Aurora 700 môže byť použitá v režime bi-wiring alebo bi-amping bez akýchkoľvek problémov. To vám umožňuje použiť rôzne káble alebo dokonca vlastné zosilňovače pre rozsah výšok a hlbokých basov.

Maximálny výkon 300W
RMS výkon 200W
Frekvenčný rozsah od 25Hz
Frekvenčný rozsah do 42500Hz
Citlivosť 92dB

Rozmery (šxvxh): 265 x 1158 x 343 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpové reproduktory
Bassreflex: Áno
Bluetooth: Nie
Počet pásiem: 3
Systém: Pasívny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HECO